هزینه ارتودنسی 1403 در تهران (قیمت انواع ارتودنسی قسطی)

هزینه ارتودنسی دندان
آنچه می خوانید...

هزینه ارتودنسی دندان در تهران چقدر است ؟ این سوالی است که همیشه پرسیده می شود و از آنجایی که ارتودنسی دندان جزو درمان های زیبایی نیز محسوب می شود قیمت نسبتا بالایی دارد.

ارتودنسی دندان به مهارت و دانشی گفته می‌شود که بر اساس آن می‌توان بی‌نظمی‌های دندان را از بین برد و ساختاری یک‌دست و زیبا به دندان‌ها بخشید.

ارتودنسی دندان تمامی مشکلات کجی و فاصله دندان ها را رفع می‌کند و باعث می‌شود دندان های شما زیباتر به نظر برسد. با توجه به این موضوع که ارتودنسی از جمله مواردی است که زیبایی را تحت تاثیر قرار می‌دهد همواره سوالاتی در مورد هزینه و قیمت ارتودنسی دندان orthodontics cost پرسیده می‌شود.

 

هزینه ارتودنسی دندان در تهران چقدر است؟

بهتر است بدانید هزینه ارتودنسی دندان به فاکتورهای مختلفی از جمله مدل دندان، شکل فک بالا و پایین، نوع ارتودنسی دندان، دستمزد متخصص ارتودنسی دندان و محل مطب ارتودنسی دندان بستگی دارد.

 

جدول قیمت ارتودنسی دندان در سال 1403

قیمت ارتودنسی دندان

هزینه ارتودنسی دندان در تهران و سال 1403 از قیمت 25.000.000 تومان تا 40.000.000 میلیون می باشد.

ارتودنسی دندان یک درمان مطمئن و کاربردی برای افرادی است که دارای کجی و بهم ریختگی دندان هستند و یا شکل فک آنها از حالت استاندارد خارج شده است و دارای فک جلو آمده هستند.

وجود فاصله بین دندان‌ها و یا بیرون‌زدگی دندان‌ها از جمله مواردی هستند که در بیشتر دندان‌ها دیده می‌شوند و به ارتودنسی دندان نیاز دارند.

ارتودنسی دندان یک درمان مهم و تخصصی است که برای انجام ارتودنسی دندان حتما باید به متخصص ارتودنسی دندان مراجعه نمائید تا بهترین درمان را در کمترین زمان ممکن تجربه کنید.

نوع ارتودنسی دندان قیمت ارتودنسی
ارتودنسی ثابت یک فک از 25 میلیون
ارتودنسی سرامیکی هر فک از 32 میلیون
ارتودنسی ثابت دیمون هر فک از 40 میلیون
ارتودنسی همراه با جراحی فک، هر فک 35 میلیون
الاینر پلاک شفاف هر فک از 40 میلیون
پلاک متحرک هر فک از 15 میلیون
مینی اسکرو 7 میلیون
دندان نهفته 7 میلیون
جدول قیمت ارتودنسی دندان در مرکز ارتودنسی جردن

توجه داشته باشید که قیمت ارتودنسی دندان در تهران با توجه به شرایط دندان و فک شما متغیر است و هزینه ارتودنسی در جدول بالا بصورت حدودی قرار داده شده است.

ارتودنسی دندان های جلو به دلیل اینکه تاثیر زیادی در زیبایی و همچنین تکلم افراد دارد ، بسیار مهم و ضروری است پس اگر دندان های جلو بهم ریخته دارید ارتودنسی دندان جلو بهترین گزینه است.

 

اگر شما هم نیاز به ارتودنسی دارید اما نیاز به مشاوره دارید، فرم زیر را تکمیل کنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند و به صورت رایگان شما را راهنمایی کنند

قیمت ارتودنسی دندان های جلو 1403

ارتودنسی دندان جلو

قیمت و هزینه ارتودنسی دندان های جلو در بعضی از انواع ارتودنسی دندان متفاوت است. برخی از افراد به دلیل اینکه زیبایی ظاهر دندان و صورتشان از بین می رود برای انجام دادن ارتودنسی دندان جلو اقدام نمیکنند.

به همین دلیل برای ارتودنسی دندان جلو روش های نامرئی و زیباتر در نظر گرفته شده است که ظاهری شفاف و نامرئی دارند و در زیبایی دندان ها تاثیر منفی نمیگذارند.

ارتودنسی نامرئی و ارتودنسی سرامیکی به دلیل اینکه ظاهری شفاف و نامرئی دارند و زیبایی ظاهر دندان ها از بین نمی رود، برای ارتودنسی دندان جلو بهترین انتخاب هستند.

در ادامه جدول قیمت ارتودنسی دندان جلو که مناسبترین روش برای ارتودنسی دندان های جلویی و حفظ زیبایی دندان ها هستند را مشاهده می کنید.

نوع ارتودنسی دندان قیمت ارتودنسی زمان نسبی درمان
ارتودنسی ثابت دو فک سرامیکی 40 الی 58 میلیون 6 الی 24 ماه
ارتودنسی دیمون ثابت دو فک 40 الی 60 میلیون 6 الی 24 ماه
ارتودنسی نامرئی شفاف دو فک 50 الی 65 میلیون 6 الی 18 ماه
جدول قیمت ارتودنسی دندان های جلو

ارتودنسی دندان های جلو و ارتودنسی دندان فک بالا از نوع ارتودنسی نامرئی در بین ارتودنسی بزرگسالان بسیار پرطرفدار است.

برای مشخص شدن هزینه ارتودنسی و ارتودنسی دندان قیمت 1403، زمان دقیق و نوع ارتودنسی دندان مناسب شما ، بهتر است به متخصص ارتودنسی دندان مثل دکتر محمد رضا بدیعی مراجعه کنید.

پیشنهاد میکنیم حتما برای ویزیت رایگان و رزرو وقت ارتودنسی دندان در مرکز ارتودنسی جردن با شماره های 02188770961 و 09912991216 تماس بگیرید و یا شماره تماس خود را در فرم زیر بگذارید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

 

 
ارتودنسی اقساطی

ارتودنسی دندان قسطی در تهران

در مرکز ارتودنسی دندان جردن تمامی مراحل ارتودنسی دندان توسط متخصص ارتودنسی دندان دکتر محمد رضا بدیعی انجام می شود که دارای بیش از سال تجربه درمان ناهنجاری های دندان و فک هستند.

شما در مرکز ارتودنسی دندان جردن می توانید با پرداخت 30 – 40 و الی 50 درصد از کل هزینه درمان ارتودنسی از 3 الی 8 ماه پرداخت اقساطی انجام دهید.

برای رفاه حال شما عزیزان طرح ارتودنسی اقساطی در تهران را در نظر گرفته ایم که می توانید با پرداخت اقساط متنوع قیمت ارتودنسی دندان قسطی را کاهش دهید و مقرون بصرفه باشد.

در ادامه چند طرح ارتودنسی قسطی را برای شما شرح می دهیم که با توجه به بودجه خود می توانید پرداخت قسطی انجام دهید.

جدول پرداخت قسطی ارتودنسی دندان در مرکز ارتودنسی جردن

درصد پیش پرداخت تعداد اقساط ارتودنسی
30% کل هزینه ارتودنسی اقساط 3 الی 4 ماهه
40% کل هزینه ارتودنسی اقساط 4 الی 6 ماهه
50% کل هزینه ارتودنسی اقساط 6 الی 8 ماهه
جدول ارتودنسی دندان قسطی

عوامل تاثیرگذار در ارتودنسی دندان قیمت در ایران

ارتودنسی دندان قیمت های مختلفی دارد همانطور که در طول این متن به آن اشاره کردیم عوامل متعددی بر هزینه ارتودنسی دندان اثر می‌گذارند.

عوامل تاثیرگذار در قیمت ارتودنسی عبارتند از:

 • سن بیمار چقدر است؟
 • دندان بیمار چه مشکلاتی دارد؟
 • میزان ناهنجاری فک چقدر است؟
 • روش اجرای ارتودنسی دندان چگونه است؟

 

سوالات متداول ارتودنسی دندان

ارتودنسی دندان چیست ؟

ارتودنسی دندان یک درمان مهم برای اصلاح کجی و بهم ریختگی دندان است که برای اصلاح ناهنجاری های فک و صورت و فواصل بین دندان ها مورد استفاده قرار می گیرد.

ارتودنسی دندان قیمت سال 1403 چقدر است ؟

قیمت ارتودنسی سال 1403 از قیمت 25.000.000 تا 40.000.000 میلیون می باشد.

ارتودنسی دندان چند سال طول میکشد ؟

زمان ارتودنسی دندان به میزان بهم ریختگی و شرایط فک و صورت افراد دارد اما بطور میانگین بین 6 الی 36 ماه طول میکشد.

ارتودنسی دندان برای چه کسانی است ؟

ارتودنسی دندان برای چه کسانی است ؟

همانطور که گفتیم افرادی که دارای ناهنجاری های مختلف در دهان و دندان هایشان هستند باید برای انجام ارتودنسی اقدام می‌کنند.

اگر شماهم دارای کجی و با انحراف دندان هستید و زاویه فک شما جلو آمده یا عقب رفته است باید حتما برای ویزیت به متخصص ارتودنسی و انجام ارتودنسی دندان اقدام کنید.

مشکلاتی که باعث می‌شود افراد به دنبال ارتودنسی دندان با قیمت باشند و سپس برای انجام این کار اقدام نمایند به شرح زیر هستند:

 • زمانی که میان دندان‌ها فاصله وجود دارد.
 • زمانی که در فک انحراف وجود دارد.
 • زمانی که دندان‌ها بیرون‌زدگی دارند.
 • زمانی که دندان‌ها مقداری کج شده اند.
 • زمانی که دندان‌ها به سمت داخل دهان حرکت کرده‌اند.
 • زمانی که دندان‌های فک بالا بیش از حد جلو هستند.
 • زمانی که دندان‌های فک پایین بیش از حد عقب هستند.
 • زمانی که دندان‌های یک فک پشت داندان‌های دیگر قرار گرفته‌اند.

ارتودنسی دندان چند سال طول میکشد ؟

ارتودنسی دندان چقدر طول میکشد؟ بصورت کلی ارتودنسی دندان از 6 ماه تا 36 ماه زمان میبرد که بستگی به نوع ارتودنسی دندان و شرایط فک و دندان ها دارد. معمولا هرچقدر سن کمتری داشته باشید ارتودنسی دندان کمتر طول میکشد.

یکی از سوالاتی که در مورد ارتودنسی دندان پرسیده می‌شود این است که مدت زمان ارتودنسی دندان چقدر است و ارتودنسی چقدر طول میکشد؟

بهتر است بدانید هرگز نمی‌توان پاسخ دقیق و روشنی به این سوال داد و پاسخ به این سوال به شرایط فک و شکل دندان‌های شما بستگی دارد.

گاهی مشکلات دندان بسیار خفیف هستند و سیم‌های ارتودنسی باید در مدت کوتاه بر روی دندان‌ها باقی بمانند، اما گاهی شدت این مشکلات بالاست و به زمان زیادی نیاز است تا مشکلات آن رفع شوند.

توجه داشته باشید که مدت زمان ارتودنسی دندان در سن پایین بسیار کمتر است و هرچه سن افراد بالاتر باشید ارتودنسی دندان بیشتر طول میکشد.

 

مزایای ارتودنسی دندان

کسانی که در مورد قیمت و هزینه ارتودنسی دندان سوال می‌پرسند، همواره این موضوع مد نظرشان قرار دارد به جز زیبایی کدام مزیت‌ها باعث می‌شوند که آنها برای انجام ارتودنسی ترغیب شوند.

باید بدانید که فواید درمانی ارتودنسی دندان بسیار زیاد است و شاید بتوان گفت زیبایی مسئله‌ای جانبی به شمار می‌رود. کسانی که ارتودنسی انجام می‌دهند می‌توانند سلامت دندان‌های خود را تضمین نمایند و همواره دندان‌هایی زیبا و خوش‌فرم داشته باشند.

 •  

  کاهش خطر پوسیدگی دندان

  یکی از مواردی که می‌تواند شما را ترغیب کند هزینه ارتودنسی دندان را بپردازید کاهش خطر پوسیدگی دندان است. همانطور که می‌دانید دندان‌ها در تماس مستقیم به غذا قرار دارند و اگر به آنها رسیدگی نشود، خطر پوسیدگی به میزان زیادی افزایش پیدا می‌کند

 •  

  افزایش طول عمر دندان

  ارتودنسی دندان با رفع مشکلات و ناهنجاری های فک و دندان ها باعث می شود تا دندان های شما سلامتی خود را بدست آورند و طول عمر بیشتری داشته باشند. با انجام ارتودنسی دندان طول عمر دندان های خود را افزایش دهید

 •  

  سلامت لثه و کاهش التهابات

  زمانی که دندان های کج و بهم ریخته ای دارید نخ دندان کار سخت و دشواری می شود و می توانید به لثه ها آسیب وارد کند. همچنین با تجمع باکتری ها و مواد غذایی در لای دندان ها می تواند باعث التهاب لثه شود که با انجام ارتودنسی دندان رفع می شود

آیا من به ارتودنسی دندان نیاز دارم ؟

برخی از افراد که به زیبایی خود اهمیت زیادی می‌دهند در این باره سوال می‌پرسند که آیا من به ارتودنسی نیاز دارم یا نه ؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم اگر دندان‌های شما دارای ناهمواری است، بی‌شک باید ارتودنسی انجام دهید. اما بهتر است برای اینکه مطمئن شوید که به ارتودنسی نیاز دارید یا خیر به مرکز ارتودنسی جردن مراجعه کنید و دندان‌های خود را به متخصص ارتودنسی ما نشان دهید.

همچنین برای مشاوره و ویزیت رایگان و اطلاع دقیق از هزینه ارتودنسی دندان می توانید از طریق فرم موجود در این صفحه شماره تماس خود را بگذارید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

 
دکتر محمد رضا بدیعی متخصص ارتودنسی

دکتر محمد رضا بدیعی

متخصص ارتودنسی

4 دیدگاه دربارهٔ «هزینه ارتودنسی 1403 در تهران (قیمت انواع ارتودنسی قسطی)»

 1. همیشه از بچگی آرزوم بود دندونای مرتبی داشته باشم و آرزوی یک لبخند قشنگ تو دلم مونده … به خاطر نداشتن هزینه همیشه فکر میکنم که برم همه دندونام رو بکشم و دندون مصنوعی بزارم آخه هزینه ش کمتره .. موندم تو سن 38 سالگی چیکار کنم 😭

  1. roya jamshidi

   سلام دوست عزیز.
   مرکز ارتودنسی دکتر بدیعی شرایط ارتودنسی قسطی رو برای رفاه حال شما عزیزان فراهم کرده که می تونید با بهره مندی از این شرایط یک لبخند زیبا رو به خودتون هدیه بدید. به علاوه ارتودنسی نامرئی یا سرامیکی هم بخاطر شفاف و همرنگ بودن با دندانها می تونن گزینه های خوبی برای شما باشن 🌺

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رزرو مشاوره آنلاین رایگان

دریافت وقت مشاوره آنلاین رایگان با دکتر بدیعی متخصص ارتودنسی